پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - مهندس موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری به بهانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، بیان کرد: روابط عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری و یک ویژگی اخلاقی و انسانی است
بازدید : 75 29 ارديبهشت 1398 ساعت 9:50 شماره :59926

مهندس موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری به بهانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، بیان کرد: روابط عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری و یک ویژگی اخلاقی و انسانی است

مهندس موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری به بهانه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، بیان کرد: روابط عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری و یک ویژگی اخلاقی و انسانی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، مهندس سید محسن موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، ضمن قبولی طاعات عبادات در ماه مبارک رمضان، روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی مدیران، مسئولان و کارگزاران عاشق و دلسوز روابط عمومی تبریک گفته و بیان کرد: روابط عمومی یک شغل اداری نیست بلکه یک شوق اداری و یک ویژگی اخلاقی و انسانی است. وی افزود: روابط عمومی نقش بسزا و تعیین کننده ای در اشاعه و ترویج فرهنگ منابع طبیعی و آبخیزداری در راستای فرمایش مقام معظم رهبری که می فرمایند: (فرهنگ منابع طبیعی باید به معارف عمومی تبدیل شود)،  دارد لذا بهره گیری از تمامی ظرفیت ها، تکنیک ها و خلاقیت های هنری، سمعی و بصری و استفاده از تکنولوژی بروز دنیا در این عرصه می تواند بسیار کمک حال باشد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، تصریح کرد: امروزه نقش روابط عمومی ها در کمک به تصمیم گیری های مدیریتی و استراتژیک یک سازمان نقشی قابل توجه است. نقش روابط عمومی به عنوان ابزار مدیریتی برای فعالیتهای حرفه ای، علمی و الکترونیکی،‌ از مشخصه های جدید روابط عمومی در عصر ارتباطات است. بنا بر این،‌ از نقاط برجسته و ممتاز در مدیریت استراتژیک، تأکید بر محیط برون سازمانی و حتی جهانی است و در واقع،‌ منظور از وظایف استراتژیک روابط عمومی، دخالت در روند تصمیم گیری سازمان است.

موسوی تاکامی اظهار کرد: اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است، دوچندان شده است به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها و ادارات دوامشان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

روابط عمومی مدون و برنامه ریزی شده یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار است، روابط عمومی به عنوان اصلی ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت خطیری در فرآیند دسترسی مدیران و افکار جمعی کارکنان دارند به همین دلیل توجه ویژه به روابط عمومی، به عنوان نهادی که می تواند به صورت نظام مند، برنامه ریزی شده و سنجیده در جهت ایجاد، حفظ و گسترش تعامل و تفاهم مدیران با کارکنان اقدام کند، بسیار حائز اهمیت است.

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری