پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - صادق محمدپور به عنوان سرپرست اداره جنگلداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری منصوب شد.
بازدید : 119 24 ارديبهشت 1398 ساعت 9:36 شماره :59801

صادق محمدپور به عنوان سرپرست اداره جنگلداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری منصوب شد.

صادق محمدپور به عنوان سرپرست اداره جنگلداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، طی حکمی از سوی جناب آقای مهندس سید محسن موسوی تاکامی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، صادق محمدپور به عنوان سرپرست اداره جنگلداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری منصوب شد.

.

متن حکم به شرح ذیل می باشد:

بسمه تعالی

جناب آقای صادق محمدپور 

با سلام و احترام، نظر به پیشنهاد معاونت امور جنگل، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره جنگلداری منصوب می شوید.امید است با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از تقوای الهی و استفاده از کلیه ظرفیت ها و نیروهای متخصص در راستای تحقق اهداف سازمان و پیشبرد برنامه های اداره کل گام های موثری بردارید.توفیق شما را در راه تحقق برنامه و انجام امور محوله آرزومندم.

سید محسن موسوی تاکامی

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران-ساری

گفتنی است صادق محمدپور دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته ی مهندسی چوب شناسی است که مسئولیت دفتر جنگلداری و اموربهره برداری چالوس، مسئول بهره برداری اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساری، معاونت و ریاست اداره بهره برداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری را در کارنامه خدمتی خود دارد.

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری