پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، خبر داد: جلسه بررسی وضعیت پرونده های مطروحه در شعبه ویژه و نحوه ابلاغ اوراق قضایی در سامانه ثنا برگزار شد.
بازدید : 83 16 ارديبهشت 1398 ساعت 13:22 شماره :59599

موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، خبر داد: جلسه بررسی وضعیت پرونده های مطروحه در شعبه ویژه و نحوه ابلاغ اوراق قضایی در سامانه ثنا برگزار شد.

موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، خبر داد: جلسه بررسی وضعیت پرونده های مطروحه در شعبه ویژه و نحوه ابلاغ اوراق قضایی در سامانه ثنا برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، مهندس سید محسن موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، گفت: جلسه بررسی وضعیت پرونده های مطروحه در شعبه ویژه و نحوه ابلاغ اوراق قضایی در سامانه ثنا با حضور رئیس اداره حقوقی اداره کل و نمایندگان حقوقی ادارات منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان های تابعه در محل سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، برگزار شد.

موسوی تاکامی ضمن تقدیر و تشکر از همکاران حقوقی، مطالبی پیرامون مشکلات عدیده از منظر اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... بیان کرد. ایشان اضافه کرد: همکاران محترم حقوقی در پیگیری پرونده ها آرامش داشته باشند و با مردم محترمانه برخورد نمایند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری  با بیان این مطلب که در بررسی پرونده ها و روند کار، صداقت و درست کاری مدنظر قرار گیرد، در خصوص وضعیت نامساعد اقتصادی در ارتباط با پرداخت مزایای پرسنل حقوقی( اضافه کار، ماموریت) و مواجهه با مشکل جهت تامین اعتبار برای پرداخت هزینه کارشناسی برای پرونده های مطروحه در محاکم قضایی نیز  مطالبی را خاطرنشان شد.

فضل الله پور رئیس اداره امور حقوقی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، پیرامون نحوه ی ابلاغ اوراق قضایی از طریق سامانه ثنا و مشکلاتی که با توجه به ابلاغ اوراق قضایی از طریق این سامانه برای ادارات شهرستان ها، ایجاد شده و نیز نحوه ی پیگیری پرونده در محاکم قضایی، مطالبی را مطرح و راهکارهایی را در جهت رفع مشکلات موجود به همکاران حقوقی ارائه کرد.

رئیس اداره امور حقوقی این اداره کل در ادامه در خصوص نحوه ی تنظیم تخلف و برآورد خسارات وارده از سوی دامداران با ورود دام غیر مجاز به مناطق جنگلی و مرتعی در راستای تبصره 2 ماده 47 قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و دستورالعمل های صادره مطالبی را بمنظور اتخاذ رویه واحد بین تمام شهرستانها تشریح نمود. در پایان، همکاران حقوقی هر کدام مطالبی را در خصوص نحوه ی ابلاغ اوراق قضایی مطرح که عمده بحث بر دو محور استوار بوده است؛ الف) نحوه ی ابلاغ اوراق قضایی از طریق سامانه ثنا ب) عدم پرداخت هزینه کارشناسی به دلیل عدم  وجود اعتبار لازم و کافی

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری