پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - محمد حجازیان، سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساری شد.
بازدید : 127 16 ارديبهشت 1398 ساعت 10:56 شماره :59581

محمد حجازیان، سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساری شد.

=        محمد حجازیان، سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساری شد.

=        به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، طی حکمی از سوی جناب آقای مهندس سید محسن موسوی تاکامی، مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، آقای محمد حجازیان به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی  و آبخیزداری شهرستان ساری منصوب گردید.

=        .

=        متن حکم به شرح ذیل می باشد:

=        بسمه تعالی

=        جناب آقای محمد حجازیان

=        با سلام و احترام، نظر به تعهد، تخصص و سوابق ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساری منصوب می گردید. امید است با استعانت از خداوند متعال و استفاده از کلیه ظرفیت ها، استعدادها و نیروهای متخصص در راستای تحقق اهداف و برنامه های اداره کل به ویژه حفاظت از عرصه های منابع طبیعی، گام های موثری بردارید. توفیق روزافزون شما را در راه تحقق برنامه ها و انجام امور محوله آرزومندم.

=        سید محسن موسوی تاکامی

=        مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان مازندران- ساری

=        گفتنی است محمد حجازیان دارای مدرک دکترای مهندسی جنگل از دانشگاه علوم کشاورزی منابع طبیعی ساری است که بورس مطالعاتی از دانشگاه slu سوئد را هم در کارنامه تحصیلی خود دارد. وی دارای سوابق خدمتی و مدیریتی همچون مسئول منابع طبیعی زرین آباد شهرستان ساری، مسئول حفاظت اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساری، ناظر طرح جنگلداری چوب و کاغذ و نکاچوب، ناظر مسئول نکاچوب و ... نیز می باشد.

=        لازم به ذکر است که مهندس مهدی شکری ساروی که پیش از این رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ساری بوده است به عنوان سرپرست نظارت طرح های جنگلداری حوزه چوب و کاغذ تعیین گردید تا وظایف محوله را زیر نظر رئییس اداره جنگلداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، انجام دهد.

=        روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری