پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جلسه هم اندیشی و تقدیر از فعالین حوزه منابع طبیعی شهرستان های قائمشهر، سیمرغ و جویبار
بازدید : 60 16 ارديبهشت 1398 ساعت 10:30 شماره :59576

جلسه هم اندیشی و تقدیر از فعالین حوزه منابع طبیعی شهرستان های قائمشهر، سیمرغ و جویبار

جلسه هم اندیشی و تقدیر از فعالین حوزه منابع طبیعی شهرستان های قائمشهر، سیمرغ و جویبار

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، جلسه هم اندیشی و تقدیر از فعالین حوزه منابع طبیعی شهرستان های قائمشهر، سیمرغ و جویبار با حضور حضرت آیت ا... معلمی نماینده محترم مردم مازندران در مجلس خبرگان، فرماندار شهرستان قائمشهر، کلیه روسای قضایی و انتظامی شهرستان های ذکر شده و مهندس سید محسن موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری در محل فرمانداری قائمشهر برگزار شد.

مهندس رحیمی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان قائمشهر، ضمن تشکر از همکاری دستگاه های حاضر با منابع طبیعی چه از طریق مشاوره و راهنمایی و چه به صورت اداری، به ارائه عملکرد حوزه های مختلف منابع طبیعی در سه  شهرستان پرداخت و عنوان کرد: در ابتدای سال، سیل گریبان گیر استان ما هم شد که به لطف خدا و حمایت های فرماندار محترم و مسئولین شهرستانی توانستیم تا مشکلات ایجاد شده را به صورت نسبی برطرف نماییم ان شاا... که از رهنمودهای بزرگواران برای بهبود کارها و مرتفع نمودن مشکلات بهره مند شویم و استفاده نماییم.

محمدی فرماندار شهرستان قائمشهر گفت: از زحمات مهندس موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی مازندران- ساری تشکر می کنم. ما در مرحله اول قرار بود که 9 هزار نهال غرس کنیم ان شاا... با همت دهیاران و مردم در حفظ و حراست از این منابع طبیعی اقدام لازم صورت پذیرد.

موسوی تاکامی مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری نیز در این جلسه ضمن خیرمقدم و تشکر از حضرت آیت ا... معلمی ، فرماندار، کلیه مسئولین و میهمانان، عنوان کرد: از نقد منطق گرا استقبال خواهیم کرد.

وی خاطرنشان کرد: اگر حمایت عزیزان قضایی و انتظامی نباشد منابع طبیعی به تنهایی قادر به حل مسائل و مشکلات موجود نمی باشد با این پهنه ی وسیعی و گستردگی منابع طبیعی و عرصه ها و اهمیت بسیار بالایی که دارد، یقیناً نیاز به حمایت عزیزان خواهد بود.

موسوی تاکامی اظهار کرد: در بخش آبخیزداری از محل صندوق توسعه ملی، اعتبارات خوبی جذب شده است.اجرای بندهای مشبک سرشاخه گیر در شهرستان های تابعه تاثیر بسزایی در کنترل و کاهش خسارات داشته است.

ایشان افزود: اگر یک هزارم خسارت های ایجاد شده در سیل را به پروژه های آبخیزدتاری اختصاص دهیم و پرژه ها را اجرا کنیم، کلی از مشکلات و خسارت ها مرتفع می شود.

سرهنگ مرادی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قائمشهر اشاره کرد: نیروی انتظامی بر اساس قانون و وظیفه همکاری های لازم را با منابع طبیعی در برخورد و رسیدگی تخلفات متخلفین و پرونده های ارسالی در حد اختیارات، انجام خواهد داد و در این حین باید توجه داشته باشیم که مخبرین و منابع خبری به صورت محرمانه به فعالیت بپردازند و اخبار کاملا محرمانه در نزدشان بماند.

سرهنگ مرادی تعیین تکلیف مشکلات مرتبط با زمین را مورد اهمیت قرار داد که باید حل و فصل شود و اضافه کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه روزی در خدمت دوستان به خصوص منابع طبیعی خواهد بود.

در پایان به پاس قدردانی از عزیزان همکار در دستگاه های مرتبط تقدیم شد

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری