س" /> س" /> پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - سرهنگ حسینعلی خورشیدی، فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، خبر داد: در راستای تدابیر حفاظتی و پیشگیرانه از وقوع حریق، جلسه کمیته اطفاء حریق تشکیل شد.
بازدید : 80 12 ارديبهشت 1398 ساعت 11:21 شماره :59499

سرهنگ حسینعلی خورشیدی، فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، خبر داد: در راستای تدابیر حفاظتی و پیشگیرانه از وقوع حریق، جلسه کمیته اطفاء حریق تشکیل شد.

سرهنگ حسینعلی خورشیدی، فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، خبر داد: در راستای تدابیر حفاظتی و پیشگیرانه از وقوع حریق، جلسه کمیته اطفاء حریق تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، سرهنگ حسینعلی خورشیدی فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، گفت: در راستای تدابیر حفاظتی و پیشگیرانه از وقوع حریق، جلسه کمیته اطفاء حریق در محل سالن جلسات اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری، تشکیل شد.

سرهنگ خورشیدی ضمن بیان این مطلب که سازماندهی، برنامه ریزی و ارتقاء سطح فعالیت پیشگیری و اطفاء حریق در فرآیند کاهش وقوع حریق های احتمالی و گسترش آن و جلوگیری از وارد شدن خسارات جبران ناپذیر آتش سوزی به عرصه های منابع طبیعی، می تواند بسیار کارگشا و کمک حال باشد، اضافه کرد: ما نیاز داریم تا هماهنگی بیشتری بین دستگاه های داخلی و برون سازمانی ایجاد کنیم که در صورت بروز احتمالی حریق، آمادگی بهتری داشته باشیم.

وی در ادامه به مصوبات جلسه ی فوق به شرح ذیل اشاره کرد: مانور استانی و شهرستانی از محل اعتبار گشت و مراقبت صندوق توسعه ملی سال 97 در اولین فرصت قبل از شروع گرمای هوا، صورت پذیرد- تعامل با فرمانداران و بخشداران در خصوص ترویج فرهنگ منابع طبیعی و پیشگیری از حوادثی که منجربه حریق می شود-جلسه ای برون سازمانی با حضور دستگاه های مرتبط اعم از مدیریت بحران، هلال احمر، محیط زیست و سایر دستگاه های اجرایی در دهه ی اول ماه مبارک رمضان برگزار گردد.- اطلاع رسانی های آموزشی و پیشگیرانه از طریق جراید، صدا و سیما و خبرگزاری ها و فضای مجازی- گشت و کشیک حریق به صورت شبانه روزی و تشدید حضور نیروهای حفاظتی خصوصاً ایام تعطیل و ایجاد گشت های ویژه شناسایی و مستمر در مناطق بحرانی و حساس به حریق- پیش بینی امکانات مورد نیاز فردی از قبیل جیره خشک، اب خوردن، چادر رسیدگی، کمک های اولیه پزشکی و ... در نزدیکترین محل به مکان وقوع حریق و ....

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران- ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری