پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - جشن انقلاب در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری
بازدید : 403 19 بهمن 1396 10:22 شماره :46646

جشن انقلاب در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری ، به مناسبت گرامیداشت ایام ا.. دهه فجر و یاد و خاطره شهدای انقلاب و امام شهدا مراسمی با حضور مدیر کل،معاونین ایشان ،همکاران اداره کل در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.

آقای دکتر ابراهیمیان ، استاد دانشگاه و رییس دانشگاه آزاد اسلامی قائمشهر در این مراسم گفت:یکی از آرمان های انقلاب اسلامی خودباوری است.

نماینده ولی فقیه در دانشگاه های شمال کشور ضمن برشمردن ویژگی های انسان های خود باور ، افزود:ما باید به توانایی هایمان ایمان داشته باشیم و نگذاریم دیگران برایمان تصمیم بگیرند و با داشتن قدرت تصمیم گیری ، هدف های ارزشمند را برای خویش در نظر بگیریم.

ایشان خاطر نشان کرد:امام راحل نمونه کامل و اوج خودباوری بوده اند.حضرت امام(ره) در حوزه علمیه قم با صلابت کامل فرمود:من رژیم 2500 ساله را سرنگون می کنم و حکومت اسلامی را جایگزین آن می نمایم.امام خمینی(ره) به خودباوری خویش و ملت ایران ایمان و اعتقاد کامل رسیده بودند.

دکتر ابراهیمیان ده اصل دستیابی به خودباوری در اسلام را برشمرد و افزود:داشتن هدف و برنامه در زندگی از اصول اولیه سعادت و کامیابی زندگی می باشد.

در ادامه مراسم از خانواده شهید حفاظت از عرصه های منابع طبیعی ، شهید فضل ا.. علیپور با اهداء لوح تقدیر توسط آقای دکتر ستار بابایی کفاکی ،مدیرکل تقدیر به عمل آمد.

در بخشی از لوح تقدیر آمده است:

ضمن پاسداشت یاد و خاطره شهید حفاظت از عرصه های منابع طبیعی ، شهید فضل اله علیپور در ایامی که مصادف با سالگرد پیروزی شکوه مند انقلاب اسلامی گردیده است  بر خود لازم می دانم مطابق ایه شریفه(( من لم یشکرالمخلوق لم یشکرالخالق ))، از سعه صدر ، شکیبایی و ایثار گری های این خانواده ارزشمند مراتب تقدیر و تشکر بعمل آید امید است  با اتکال به ذات اقدس الهی و در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج)، موفق و موید باشید.

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران-ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری