پایگاه اطلاع رسانی سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور - هیاتی از سازمان به همراه مسئولین اداره کل از حوزه مدیریت جامع مشارکتی استان مازندران بازدید بعمل آوردند
بازدید : 416 2 شهريور 1395 12:50 شماره :44808

هیاتی از سازمان به همراه مسئولین اداره کل از حوزه مدیریت جامع مشارکتی استان مازندران بازدید بعمل آوردند

بر اساس هماهنگی بعمل آمده در تاریخ 28 / 5 / 95  هیات بازدید کننده از سازمان جنگلها به همراه مسئولین اداره کل منابع طبیعی منطقه ساری از محدوده حوزه پایلوت بابلرود (زیر حوزه های اسکلیم رود و بابلرود) بازدید بعمل آوردند و مسائل و مشکلات و نیز برنامه های در دست اقدام سال جاری و طرح جامع منابع طبیعی در دوره ده ساله را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات و تحول سازمان جنگلها،مراتع و آبخیزداری کشوردر جلسه ای که بعد از پایان بازدید در اداره کل منابع طبیعی منطقه ساری تشکیل شد،هماهنگی درون بخشی در سطح اداره کل منابع طبیعی منطقه ساری و انسجام برون سازمانی با تشکیل کمیته اجرایی در استانداری مازندران و فرمانداری شهرستان سوادکوه شمالی را خوب ارزیابی نمود وگفت:کار و فعالیت مطابق دستورالعمل سازمان در حال اجراست.

 

مهندس کوچپیده افزود:با توجه به راه گشا بودن بحث گردشگری برای معیشت مردم و تصویب آن در کمیته هماهنگی شهرستان و استان،لازم است صنایع دستی نیز فعال گردد و مباحث بازاریابی آن نیز دیده شود.

وی مسائل انتقال سوخت و گازرسانی در حال اجرای منطقه و ظرفیت سازی آموزشی را جزء فعالیت های خوب اعلام کرد و گفت:تمرکز در سایر پتانسیلهای جنگل و مرتع براساس شرح خدمات و استفاده از ظرفیت های جنگل و مرتع انجام شود.

مهندس سلیمانی مشاور رییس سازمان در امور مدیریت جامع ،روند کار را درست دانست و افزود:مسئله درآمد زایی در منطقه اجرا شود و بحث تشویق استانهای پیشرو و فعال مدنظر سازمان قرار می گیرد.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری منطقه ساری نیز در ادامه جلسه گفت:منطقه دارای مسایل اقتصادی و اجتماعی متعددی است و توافق با مردم و انتخاب هیات امنا و نماینده و مدیر محلی حوزه آبخیز زمان بر بوده که در نهایت انجام شد.

 

دکتر ستار بابایی افزود:باتوجه به اینکه انتقال گاز و آب روستایی با همکاری اداره کل انجام شد و مرمت و تکمیل جاده دسترسی در حال اجرا می باشد،پشتیبانی سازمان جنگلها  در اجرای طرح که در قالب برنامه ده ساله جامع تهیه شده است را ضروری دانست.

در ادامه آقای مهندس عموزاد مدیر اجرایی حوزه پایلوت آخرین مراحل پیشرفت کاری و گزارش عملکرد حوزه را اعلام نمودند.

روابط عمومی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری مازندران -ساری

 | 
نام و نام خانوادگی :  
پست الکترونیک :  
متن پیام :  
  
کد رهگیری